Каталог товарів

Бренд "Mondi" провів ребрендинг своєї торгової марки MAESTRO®

Категорії

«Mondi» - міжнародна компанія, яка випускає пакувальні матеріали та папір, повідомила про ребрендінг своєї торгової марки MAESTRO. Новий дизайн упаковки продукції доступний у магазинах на початку осені. Ребрендинг асортименту MAESTRO був здійснений у зв'язку з наснагою компанії, оскільки «Mondi» прагне задовольнити різноманітні потреби клієнтів за допомогою свого великого асортименту продукції MAESTRO.

На знак визнання впізнаваності міжнародного бренду Mondi відроджує торгову марку за допомогою перезапуску компанії, включаючи новий дизайн пакувальних матеріалів, відеофільмів та джинглів - рекламних короткометражних роликів виконаних у різних музичних стилях. Щоб підкреслити унікальні якості, які пропонуються індивідуальними продуктами, які розроблені для задоволення потреб сучасного ділового світу. Реклама кожного продукту виконано одному музичному стилі.

Широкий спектр бренду MAESTRO пропонує покупцям оптимальні рішення для кожної потреби. Для того щоб гнучким чином відповідати запитам клієнтів, MAESTRO пропонує правильні рішення офісного паперу. Елегантність, багатоплановість, привабливість – компанія надає все, що необхідно клієнтам. Від динамічних контрастів до друкованих текстів та барвистої графіки з продукцією MAESTRO® extra та MAESTRO® color, яка характеризується 30 різними кольорами.

Папір MAESTRO® оптимально підходить для різноманітного офісного використання. Асортимент варіюється від чисто білого до тонованого пофарбованого паперу з високим рівнем непрозорості та мінімальною схильністю до пилоутворення, що поступово призводить до зменшення зносу машини та заощадження виробничих витрат, а також скорочення витрат на технічне обслуговування та ремонт. Технологія ColorLok® з доведеною ефективністю у виробництві брендів «MAESTRO® supreme», «MAESTRO® extra» та «MAESTRO® bulky» забезпечує відмінні результати при використанні в струменевих принтерах і дозволяє досягти живих кольорів та швидкого висихання.

Щодо стійкості бренду, асортимент MAESTRO® характеризується відмінними екологічними властивостями. Повний спектр MAESTRO є FSC та PEFC сертифікованим і таким чином частиною серії виробів зеленої лінії. «Mondi» робить безперервні зусилля для подальшого покращення екологічних характеристик продукції та щоденних виробничих процесів. Стійкість є фундаментальною та невід'ємною частиною корпоративної стратегії. Спектр екологічної продукції «Mondi» представлений у 2006 році визнаний символом стабільної екологічної чистоти у сталому виробництві паперу, який сертифікований відповідно до стандартів FSC та PEFC. Прихильність компанії підкріплюється тісною співпрацею з громадськими та неурядовими організаціями, що призвело до численних сертифікацій, вироблених згідно з відомими стандартами FSC®, PEFC™, EU Ecolabel, Blue Angel, Austrian Ecolabel, PPI Awards, отриманим за екологічні стратегії та довгострокове партнерство. фонд дикої природи.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*